FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Травень
2023

Заміна людей штучним інтелектом – це реальність

Технологічний гігант IBM планує найближчими роками припинити наймати тисячі людей на посади, з якими, на думку компанії, може впоратися штучний інтелект. Про це заявив в інтерв’ю Bloomberg генеральний директор IBM Арвінд Крішна, підтвердивши побоювання про те, що ШІ становить реальну загрозу для робочої сили.

Арвінд Крішна сказав в інтерв’ю, що, на його думку, близько 30% з приблизно 26 000 робочих місць, не пов’язаних з клієнтами, таких як посади в галузі кадрів, можуть бути замінені на ШІ протягом п’ятирічного періоду, що становить близько 7 800 втрачених робітників місць.

Обов’язки відділу кадрів, такі як документування переходу співробітників у різні відділи та написання листів із підтвердженням зайнятості, ймовірно, будуть одними з перших, які будуть передані ІІ, як зазначив Крішна Bloomberg.

За словами Крішни, робочі місця, орієнтовані на взаємодію з клієнтами та розробку програмного забезпечення в компанії з 260 000 співробітників, не повинні бути порушені в найближчі роки. Крішна не уточнив, чи розпочнеться запланований перехід негайно чи через якийсь час. IBM не відповіла на запит Forbes про коментарі.

 

Джерело: https://portaltele.com.ua/bez-kategorii/zamina-lyudej-shtuchnym-intelektom-tse-realnist.html