FOLLOW US ON SOCIAL

Мобільні госпіталі

52 мобільні шпиталі для забезпечення всієї прифронтової зони та зруйнованих лікарень в областях

Мобільний шпиталь

З початком повномасштабного нападу росії на Україну переважна більшість українців стала на захист нашої країні. Ми також долучилися до боротьби, створивши Благодійну організацію «Благодійний фонд реконструкції і розвитку України».   Ми, це команда однодумців, переважно з ІТ сектору, які об’єдналися задля спільної мети  – перемоги України.
Одним з наших проектів є допомога в забезпеченні Військово-медичного клінічного центру Західного регіону мобільним шпиталем.

Мобільний шпиталь – коли кожна додаткова хвилина – це життя нашого захисника та захисниці. І ми можемо зробити так, щоб врятованих життів наших людей було більше, щоб всі, хто сьогодні захищає Україну повернулись до своїх коханих та близьких.

Ми збираємо кошти на повноцінні лікарні на колесах, що розташовуватимуться безпосередньо поблизу активних бойових дій. Це невідкладна медична допомога тим, хто знаходиться у найгарячіших точках та приймає на себе найтяжчий удар.

«В моєму житті війна з 2014 року, всі мої близькі на фронті і мобільна медична допомога – це моя персональна історія. Розвивати мережу мобільних шпиталів, що можуть рятувати життя та здоров’я наших захисників та захисниць  – принципове питання, адже що може бути ціннішим за життя? Разом з командою фонду провели ретельну підготовку, щоб знайти постачальника, для якого вічні цінності та життя мають значення більша за бізнес. Щасливі, що вдалось знайти таку компанію, тепер ми не просто партнери – ми друзі. І я хочу, щоб кожен знав, що в України є друзі, які дієво допомагають» – розповідає Артем Гончаренко, президент БФ “Реконструкції та розвитку України”

Кожен такий шпиталь – це 100 врятованих життів громадян, захисників та захисниць нашої країни. Сьогодні, коли ми відчайдушно чинимо опір навалі рф, кожне врятоване життя, відновлене здоров’я – ще один крок до нашої перемоги.

Мобільний шпиталь – це повноцінна лікарня на колесах, оснащена сучасним медичним обладнанням. Медичний центр дозволяє надавати невідкладне оперативне втручання безпосередньо поблизу активних бойових дій. 

 

  • Приймальня – гідравлічна оглядова кушетка, акумуляторні оглядові лампи на коліщатах, офтальмоскоп, інструментальний стіл, урни.

  • Лабораторія – автоклав, центрифуга для крові, центрифуга для сечі, морозильна камера, оглядова кушетка, оглядова лампа, глюкометр електронний, гематологічний аналізатор, гемоглобінометр, термозварювач для стерилізації пакетів, мікроскоп, холодильник комерційний.

  • Рентген кабінет – рентгенівський стіл, рентгенівський апарат, засоби захисту, коробки рентгенівського перегляду, ультразвуковий апарат.

  • Операційна кімната – дефібрилятор стаціонарний, апарат для діатермії, портативні інфузійні насоси, інструментальні столи, ларингоскоп, операційний стіл, лампи для безтіньового світла з акумуляторами, аспіраційний насос, анестезіологічний апарат, відра для сміття, табурет регульований зі стінкою, реанімаційний візок.

  • Технічна кімната

  • Туалет і душ

Одночасно в мобільному шпиталі може працювати дві команди медиків. Але кожен такий шпиталь – це 9 200 000.00 ₴ на які ми оголошуємо збір по всьому світу: серед друзів, партнерів та просто небайдужих людей.
Цей проект реалізуємо спільно з медиками військового шпиталю, які поїдуть на передову рятувати життя.
Кожен ваш внесок – це додатковий час для бійця, для героя, для людини, коли на операційному столі точиться боротьба за життям.

Нам дуже важлива співпраця з Вами – будь-якими можливими ресурсами, можливо інформаційне партнерство у вигляді розміщення у Вас банерів та статті, а ми додамо Вас в інформаційні партнери, можливо спільний збір коштів, ми відкриті до всіх варіантів.

Презентація – Англійська версія (скачати)

Презентація – Китайська версія (скачати)

Презентація – Українська версія (скачати)