FOLLOW US ON SOCIAL

Як опублікувати статтю в блозі?

ІТТА INFO – сучасний інформаційний онлайн ресурс на якому представлено актуальна інформація найрізноманітніших галузей діяльності. Допомагаємо будувати кар’єру в сфері інформаційних технологій, журналістики, реклами, управління проектами та ін.

Щоб опублікувати свою статтю необхідно виконати наступні умови:

 1. Написати свою статтю на гугл-дошці.
 2. Відправте посилання листом на пошту [email protected]

В листі розкажіть про те, хто Ви, про що Ваша стаття та чим вона буде корисна для читачів.

Завдяки статтям ІТТА INFO від досвідчених експертів та компаніях дізнаються клієнти, партнери та співробітники. Новим проектам простіше залучити інвесторів, якщо про них пишуть на медіа-ресурсах. До того ж поділитись корисними знаннями – не тільки корисно, але й приємно.

Про що писати? Найбільше ціняться статті, які основані на реальному досвіді, автору достатньо переказати все як було.

Ми підготували короткий перелік актуальних тем, проте прийміть до уваги, що обмежуватись саме цими темами не варто:

 1. Про роботу із сервісами, додатками та іншими інструментами. Розкажіть про те, які інструменти використовуєте для роботи.
 2. Успішні та провальні кейси, реалізовані проекти. Поділіться деталями успішних проектів та не тільки успішних. Розкажіть, які стояли задачі, цілі, як Ви змогли або не змогли їх досягнути, з якими складнощами мали справу.
 3. Про фріланс та офісну роботу. Розкажіть про те, як отримати найкращого співробінка, як його змотивувати, які процеси налаштувати та про все, що пов’язано з ефективною роботою команди. Якщо Ви працюєте вдома, то розкажіть саме про це, як виглядає Ваше робоче місце, що Вам подобається, а що ні, як виглядає Ваше робоче місце.
 4. Ведення авторської колонки. Поділіться власним досвідом та думками в сфері своєї діяльності: як шукали інвестиції, як проходили співбесіди, як приймали на роботу людей, як готуєтесь до публічних виступів, як запускали власний бізнес та ін.
 5. Коментарі експертів про певні події. Кожен день відбувається щось, що потребує пояснень експертів. Зберіть думки експертів про резонансні події та поділіться ними з читачами інформаційного ресурсу.
 6. Майбутні технології, професії та тренди на найближчий рік. Розкажіть, які маркетингові інструменти знадобляться в найближчому майбутньому, що буде популярним та які навички знадобляться для кар’єрного зростання.
 7. Переклади. Якщо Ви прочитали десь цікаву іноземну статтю – це хороша ідея. Але обов’язково необхідно вказати першоджерело.
 8. Історія бізнесу. Розкажіть про розвиток компанії з певним акцентом та складнощами: як з’явилась ідея компанії, як познайомитись з співзасновниками, як найняти співробітника, як заробили перші гроші та ін.
 9. Розкажіть про розвиток своєї кар’єри та особливості.
 10. Якщо Ваша компанія проводить певні дослідження, то варто поділитись ними з читачами. Також, Ви можете розповісти основне про важливі міжнародні дослідження.

Перед відправкою матеріалів в нашу редакцію текст необхідно перевірити на помилки та спростити читабельність, щоб читач краще запам’ятовував інформацію та Вас. Також, ми рекомендуємо додати ілюстрації в текст, привести наглядні приклади – використовуйте скріншоти, відео, пряму мову, порівняльні таблиці. Будь-які дані підкріпляйте особистим досвідом або результатами досліджень. Обов’язково перевіряйте актуальність представленої інформації та не використовуйте застарілі дані. Готовий текст з ілюстраціями додавайте в Google Документ, щоб редактор бачив зовнішній вигляд статті в цілому.

Готовий текст відправляйте на пошту [email protected], редактор розгляне матеріали та відповість протягом трьох днів.