FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Травень
2021

З першого червня YouTube додасть рекламу в усі ролики на платформі і змусить платити податки

Повідомляється, що з 1 червня по всьому світу почнуть діяти нові правила використання YouTube, які вступили в силу в США в листопаді 2020 року. Головна зміна полягає в тому, що тепер реклама буде присутня у всіх відеороликах на платформі, включаючи відео авторів, які не підключені до партнерської програми.

Крім того, відеохостинг почне утримувати податки США з доходів відеоблогерів, які живуть в інших країнах. У разі, якщо автори отримують дохід на платформі, платежі від YouTube будуть розцінюватися як роялті і обкладатися відповідними податками, відповідно до законодавства США. Варто зауважити, що податок буде вираховуватися з прибутку, отриманого від переглядів відео в США. Творцям контенту необхідно надати податкову інформацію в AdSense до 31 травня. Якщо цього не зробити, з доходу, згенерованого в усіх країнах світу, буде утримуватися податок в розмірі 24%.

Крім іншого, YouTube підкреслила в нових правилах, що на відеохостингу заборонено збирати дані, за допомогою яких можна ідентифікувати особу користувача. Це стосується і функції розпізнавання осіб.