FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Червень
2023

YouTube пішов на поступки та знизив вимоги для авторів на монетизацію

YouTube вносить зміни в свою партнерську програму, щоб надати більше авторам можливість монетизувати свій контент. Ці зміни спрощують умови для авторів з меншою кількістю підписників.

Компанія оголосила про зниження вимог до партнерської програми YouTube та розширення методів монетизації для авторів. Тепер автори зможуть користуватись платним чатом, отримувати чайові, запрошувати глядачів до членства в каналі та використовувати функції покупок.

Згідно з новою політикою, автори зможуть починати монетизувати свої відео, як тільки наберуть 500 підписників. Це вдвічі менше, ніж раніше. Крім того, інші критерії також змінюються: для участі у програмі авторам потрібно мати 3000 годин перегляду замість попередніх 4000 годин або 3 мільйони переглядів Shorts, замість початкових 10 мільйонів годин. Спочатку ці нові вимоги будуть застосовуватися в США, Великій Британії, Канаді, Тайвані та Південній Кореї.

Подібні зміни відбулися і на інших платформах, таких як TikTok, де також знизили планку для отримання можливостей монетизації.

 

Джерело: https://www.techblogua.com/youtube-pishov-na-postupky-ta-znyzyv-vymohy-dlia-avtoriv-na-monetyzatsiiu/