FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2023

Вчені навчилися перетворювати будь-яку поверхню на сенсорний екран

Вчені з університету Мічігану розробили нову сенсорну систему під назвою SAWSense. Вона пропонує цікаву альтернативу нинішнім сенсорним екранам, перетворюючи будь-яку поверхню на інструмент введення.

Технологія працює на основі мікрофонів, званих Voice Pickup Units, які реєструють акустичні хвилі, що передаються поверхнею об’єктів. Саме вони забезпечують можливість введення даних із різних поверхонь.

Система може функціонувати в шумному середовищі та на предметах з різними формами та властивостями, такими як іграшки, руки, одяг чи меблі.

Дотики, скидання та інші жести створюють акустичні хвилі на поверхні матеріалів, які фіксуються мікрофонами. Потім система за допомогою машинного навчання класифікує ці хвилі та перетворює їх на надійний набір вхідних даних.

SAWSense використовує герметичну камеру для датчиків, яка повністю ізолює їхню відмінність від зовнішнього шуму.

Дослідження показали, що розроблена ними система здатна розпізнавати різні типи введення, такі як постукування, подряпини та рухи по поверхні різних матеріалів, з точністю 97%.

 

Джерело: https://internetua.com/vcseni-navcsilisya-peretvoruavati-bud-yaku-poverhnua-na-sensornii-ekran?utm_source=news.ukrnet