FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Березень
2023

ВАКС знову постановив здійснити привід до суду депутата Пашковського, обвинуваченого в недостовірному декларуванні

Київ. 10 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Через неявку на судове засідання Вищий антикорупційний суд ухвалив здійснити привід народного депутата Максима Пашковського, обвинуваченого в недостовірному декларуванні, й покласти на нього вкотре грошове стягнення, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

“10 березня 2023 року колегія суддів ВАКС постановила здійснити привід обвинуваченого у декларуванні недостовірних відомостей народного депутата на 12:30 год. 16.03.2023 до Вищого антикорупційного суду. Здійснення приводу доручено детективам НАБУ”, – йдеться в повідомленні САП у телеграм-каналі в п’ятницю.

За інформацією прокуратури, крім того, суд ухвалив накласти на обвинуваченого два грошових стягнення в загальній сумі 10 тис. 736 грн.

Водночас, як зазначають у САП, суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання прокурора про зупинення судового розгляду через переховування обвинуваченого нардепа від суду.

У САП нагадують, що в декларації за 2020 рік народний депутат не зазначив квартиру вартістю майже 2 млн грн, яку він орендував протягом року. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 366-2 КК України (у редакції закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ). У грудні 2022 року обвинувальний акт щодо нардепа скеровано до ВАКС для розгляду по суті.

“Зауважимо, що за час судового розгляду судом постановлено три рішення про здійснення приводу нардепа до суду”, – зазначено в повідомленні.

У повідомленні САП не називають імені народного депутата, за інформацією агентства “Інтерфакс-Україна”, ідеться про Максима Пашковського (фракція “Слуга народу”).

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/1221