FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Липень
2021

В Apple Pay з’явиться можливість оплачувати будь-які покупки в розстрочку

Apple у співпраці з банком Goldman Sachs готують сервіс відкладених платежів під кодовою назвою Apple Pay Later. Він дозволить купувати товари, не маючи на рахунку суми для покриття повної їх вартості, а оплачувати покупку поступово, в розстрочку. Головною перевагою сервісу є той факт, що Apple Pay доступний в сотнях мільйонів пристроїв Apple, а значить потенційних користувачів у нової послуги дуже багато.
Повідомляється, що користувачі зможуть виплачувати вартість покупки або чотирма безвідсотковими платежами протягом двох тижнів, або погашати розстрочку протягом кількох місяців з оплатою відсотків. Відзначається, що сервіс не буде проводити перевірку кредитоспроможності користувачів, а в деяких планах не буде штрафів за прострочення платежу.
Поки не повідомляється, коли Apple запустить новий сервіс. Очевидно, спочатку він з’явиться в США. У разі успіху Apple розширить його в інших країнах, де буде співпрацювати вже з іншими банками.
Загальна інформація
Apple Pay – система мобільних платежів і електронний гаманець від корпорації Apple. Була представлена 9 вересня 2014 року. За допомогою програм Apple Pay користувачі iPhone (починаючи з iPhone 6) і Apple Watch можуть оплачувати покупки за технологією NFС ( «ближній безконтактний зв’язок») в поєднанні з програмою Wallet. Для підтвердження платежу використовується Touch ID або Face ID. Також можливе використання системи для платежів в інтернеті.
Apple Pay сумісний з існуючими безконтактними зчитувачами Visa PayWave, MasterCard Contactless, American Express ExpressPay.
Доступний в США з 20 жовтня 2014 року. Підтримку системи заявили торгові точки кількох мереж, наприклад, Apple, McDonald’s, Wendy’s; а також сотні банків.