FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Лютий
2021

В Android 12 з’явиться функція автоповороту екрану з визначення положення обличчя користувача

Журналісти з порталу 9to5Google виявили в Android 12 унікальну функцію, якої ще не було в Android-смартфонах. Розробники вирішили подбати про тих, хто любить користуватися телефоном в ліжку.

Акселерометром, який відповідає за зміну орієнтації інтерфейсу на екрані смартфона, сьогодні нікого не здивуєш. Така функція є у всіх сучасних пристроях, проте в деяких випадках вона виявляється вкрай незручною. Приклад: користувач йде в ліжко, лягає набік і починає переглядати контент в інтернеті. Велика ймовірність, що в якийсь момент інтерфейс пристрою просто-напросто перейде в горизонтальний режим, так як система вважатиме, що смартфон перевернули горизонтально.

Через це багатьом користувачам доводиться відключати функцію автоповороту екрану. Щоб якось спростити досвід використання при такому сценарії, в Android 9 Pie Google додала в інтерфейс системи спеціальну кнопку для ручної зміни орієнтації екрану, коли функція автоповороту в налаштуваннях вимкнена.

Тепер компанія вирішила піти далі і зробити функцію автоповороту, яка працює через визначення положення обличчя, за допомогою фронтальної камери. Як зазначає 9to5Google, інформація з фронтальної камери не передається на віддалені сервера, а обробляється безпосередньо на самому пристрої.

Функція була виявлена ​​фахівцями порталу при вивченні вихідного коду Android 12.