FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Квітень
2023

У WhatsApp додали функцію використовувати один обліковий запис на чотирьох смартфонах одночасно

До месенджера WhatsApp додали можливість користуватися додатком на чотирьох пристроях одразу. Найближчим часом опція стане доступною для всіх користувачів.

Про це заявив генеральний директор Meta Марк Цукерберг.

Інформація месенджера буде синхронізуватися. Для активації функції користувачеві потрібно:

  • встановити WhatsApp на іншому пристрої;
  • відсканувати QR-код, згенерований основним смартфоном;
  • обидва пристрої почнуть один і той самий акаунт.

Компанія стала тестувати сумісність кількох пристроїв ще у 2021 році. Тоді Meta заявила, що розробила нову технологію для синхронізації повідомлень між пристроями при збереженні наскрізного захисту шифрування.

Конкуренти Telegram та Messenger пропонували синхронізацію повідомлень на кількох пристроях, але не підтримували наскрізне шифрування.

  • Керівництво Meta обговорює заборону політичної реклами в Європі. Керівники побоюються, що Facebook та Instagram не зможуть відповідати майбутнім правилам Євросоюзу щодо онлайн-кампаній.
  • Компанія Meta Platforms, яка володіє Facebook та Instagram, згортає підтримку цифрових предметів колекціонування або невзаємозамінних токенів (NFT) на своїх платформах. До рішення підштовхнула криза криптовалют на ринку.

Джерело: https://bykvu.com/ua/bukvy/u-whatsapp-dodaly-funktsiiu-vykorystovuvaty-odyn-oblikovyi-zapys-na-chotyrokh-smartfonakh-odnochasno/