FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2021

У Spotify з’явилися аудіокниги, але поки це пілотний проект

Схоже, що популярний музичний сервіс Spotify планує пропонувати користувачам не тільки музичні записи та подкасти, але і аудіокниги. За повідомленнями джерел мережі, платформа запустила пілотний проект, в рамках якого користувачам стали доступні кілька відомих творів у форматі аудіокниг.

Згідно з наявними даними, в рамках пілотного проекту на платформі Spotify з’явилися дев’ять відомих творів у форматі аудіокниг англійською мовою. Фактично це не перший подібний випадок, оскільки в минулому сервіс вже публікував зоряне прочитання першої частини серії книг про Гаррі Поттера. На цей раз сервіс також залучив до читання літератури відомих людей, в тому числі популярну актрису Хіларі Суонк (Hilary Swank) і актора Фореста Уітакера (Forest Whitaker).

Що стосується репертуару, то на даний момент він не великий і включає в себе всього дев’ять книг, в тому числі «Франкенштейна» Мері Шеллі, «Великі надії» Чарльза Діккенса і «Переконання» Джейн Остін. На додаток до цього, кожний літературний твір супроводжується коментарями професора Гарварда Гленда Карпіо (Glenda Carpio). Доступ до аудіокниг матимуть всі користувачі сервісу.

На даний момент невідомо, чи планує Spotify розвивати даний напрямок, додаючи більше аудіокниг на свою платформу. Представники сервісу не коментують дане питання, але відзначають, що Spotify реалізує різні проекти в тестовому режимі, деякі з яких не призначені для запуску в широкі маси.