FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Березень
2023

У Львові жителя Києва засудили до 8 років позбавлення волі за розбещення неповнолітніх – прокуратура

Львів. 30 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – 51-річного жителя Києва засуджено до восьми років позбавлення волі за розбещення неповнолітніх у Львові, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

“51-річного киянина визнали винним у закінченому замаху на розбещення малолітньої особи та розбещенні малолітньої особи”, – зазначено в повідомленні прокуратури.

За даними прокуратури, під час карантину у зв’язку з епідемією коронавірусу обвинувачений проникав до львівських шкіл, де розбещував школярок. Для цього він приходив до школи переодягненим у жіночий одяг і з медичною маскою на обличчі.

“Після чого заходив у жіночий туалет, де чекав на дівчаток. Коли заходила потерпіла – називався лікаркою та намагався її “оглянути”,– зазначено в повідомленні Львівської обласної прокуратури.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

У прокуратурі також повідомили, що на підставі вироку суду відомості про чоловіка підлягають внесенню до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітніх осіб.