FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Травень
2023

У Дії в вересні з’явиться можливість оформити купівлю-продаж авто – міністр

Договори купівлі-продажу автомобіля з вересня можна буде оформити в Дії, заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

“Вже у вересні з Мінцифрою плануємо весь процес купівлі-продажу автомобілів перевести в цифровий варіант – у Дію. Потрібні будуть тільки продавець-покупець і два смартфони в них”, – сказав він.

Можливість оформлення договору купівлі-продажу онлайн була передбачена постановою Кабінету міністрів ще до початку повномасштабного російського вторгнення.

Головний сервісний центр МВС повідомляв, що послуга буде доступна в Електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг (Дія).

Продавець і покупець мають заповнити договір в електронному вигляді, після чого він автоматично потрапить до сервісного центру МВС для проведення перевірок за реєстрами.

  • У квітні 2023 року в Україні придбали та зареєстрували 5160 нових легкових автомобілів, за даними Укравтопрому.
  • У 2022 році українці купили та зареєстрували 37 900 нових автомобілів, що було найнижчим показником з початку століття. За підсумками року, перше місце рейтингу марок на ринку нових легкових авто посіла Toyota.

 

Джерело: https://biz.liga.net/ua/all/avto/novosti/v-die-v-sentyabre-poyavitsya-vozmojnost-oformit-kuplyu-prodaju-avto-ministr