FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Березень
2023

Техас представив законопроєкт про захист Bitcoin-індустрії

Законодавчий орган Техасу представив проєкт, покликаний залучити в штат більше блокчейн-компаній. А також захистити права майнерів, власників біткоїнів і розробників.

Першим пунктом йде правовий захист для тих, хто володіє і бере участь у діяльності, пов’язаній з Bitcoin. Цей захист включає імунітет від держконтролю. Наприклад, громадяни штату можуть зберігати BTC на нехостингових гаманцях без контролю держави.

Наступний пункт стосується майнерів. Вони зможуть вільно займатися своєю діяльністю без будь-яких обмежень, що накладаються більш ранніми законами або резолюціями. Техас хоче дозволити їм використовувати будь-які види енергії для захисту мережі Bitcoin.

Також законопроєкт підтримає фахівців, які кодують або розробляють мережу Bitcoin. Вони керуються розділом 8 статті I Конституції Техасу, яка захищає свободу слова та преси.

У тексті політики згадують наслідки заборони Китаю на майнінг і торгівлю біткоїнами. Вона призвела до швидкої міграції майнерів із Піднебесної до США, особливо до Техасу. Цьому сприяло лояльне законодавство штату про криптовалюти і відносно дешева електроенергія.

За даними Foundry USA, Техас посідає четверте місце за швидкістю хешування біткоїнів. На його частку припадає 14% від загального хешрейту в США. Тут розташований найбільший майнінговий пул у Північній Америці і п’ятий за величиною у світі.

 

Джерело: https://incrypted.com/ua/tehas-predstavil-zakonoproekt-o-zashite-bitcoin-industrii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=tehas-predstavil-zakonoproekt-o-zashite-bitcoin-industrii