FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2021

Стартап Arrival колишнього глави Yota створить комфортний і доступний електромобіль для Uber

Британський виробник електричних фургонів і автобусів Arrival і сервіс замовлення таксі Uber Technologies уклали угоду про співпрацю, в рамках якої Arrival створить для сервісу електромобіль Arrival Car.

Компанії повідомили, що новий електромобіль буде створений спеціально для сервісу замовлення таксі. Його виробництво почнеться в четвертому кварталі 2023 року. Головну увагу при розробці Arrival Car буде приділено «комфорту, безпеці і зручності водія, забезпечуючи при цьому пасажирам першокласний досвід». Автомобіль буде заснований на платформі Small Vehicle Platform ( «платформа для малих транспортних засобів») компанії Arrival.

Uber планує перейти в Лондоні на повністю електричний транспорт до 2025 року і через п’ять років перейти на використання тільки електромобілів в Північній Америці і Європі. Для надання допомоги водіям в Лондоні під час переходу на електромобілі компанія виділила понад 135 млн фунтів стерлінгів.

«Зараз ми зосереджені на тому, щоб спонукати водіїв використовувати ці гроші на перехід на електромобіль, і наше партнерство з Arrival допоможе нам досягти цієї мети», – заявив Джеймі Хейвуд (Jamie Heywood), регіональний менеджер Uber в Північній і Східній Європі.

Arrival і Uber також вивчать можливість партнерства на ключових ринках світу, таких як Великобританія, Європейський Союз і США.