FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Травень
2023

Складні смартфони Samsung більше нікому не цікаві

Мобільні пристрої з гнучкими екранами з’явилися в продажу відносно недавно. Незважаючи на це, вони вже порядком набридли користувачам. Згідно з даними Sammobile, продажі таких смартфонів знижуються другий квартал поспіль.

Подробиці

Свого піку поставки пристроїв з екранами, що згинаються, досягли в третій чверті минулого року. Тоді по всьому світу було продано 6 млн одиниць таких гаджетів. Після цього поставки почали скорочуватися. Наприклад, у першій чверті поточного року у світі було продано всього 2,1 млн гнучких смартфонів.

Лідером ринку, як і раніше, є Samsung, проте її частка істотно скоротилася. Так, якщо у 2022 році південнокорейська корпорація контролювала майже 100% ринку пристроїв із гнучкими дисплеями, то зараз її ринкова частка не перевищує 45%. На другій сходинці розташовується китайський бренд Oppo. Замикає трійку Huawei.

Лідером продажів у першому кварталі виявилася модель Galaxy Z Flip5 (27%). На другій сходинці з 15-відсотковою часткою в структурі продажів розмістився Huawei Pockes S. Третю сходинку з показником 13% посів Galaxy Z Fold4.

 

Джерело: https://prostomob.com/uk/148695-skladni-smartfony-samsung-bilshe-nikomu-ne-czikavi