FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Березень
2023

Сапери із ЗСУ розпочали навчання в Литві

Київ. 22 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Сапери з української армії почали проходити навчання в Литві в рамках ініціативи Nordic-Lithuanian EOC Training Initiative (NLETI), повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

“Сапери із ЗСУ починають навчання в Литві. Ініціатива NLETI допоможе з розмінуванням України. Ми маємо захистити наших людей від небезпечних і жахливих наслідків війни. Дякую своєму другові міністру національної оборони Литви Арвідасу Анушаускасу за зміцнення і лідерство!”, – написав він у твіттері.

На сайті Збройних сил Литви повідомляється, що в Литві стартував місячний курс для військовослужбовців Збройних сил України. Його організували Данія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Швеція та Литва для навчання українських військових проведенню розмінування. Перші навчання проводять інструктори армій Ісландії, Норвегії, Швеції та Литви. Планується проведення чотирьох курсів.

Джерело: https://twitter.com/oleksiireznikov/status/1638528402205425664

https://www.kariuomene.lt/pradedamas-naujas-projektas-lietuvos-ir-siaures-saliu-instruktoriai-mokys-ukrainos-karius-neutralizuoti-sprogmenis/25198