FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Березень
2023

Samsung Electronics спрямує $230 млрд на створення потужностей для випуску чіпів протягом 20 років

Сеул. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Південнокорейська Samsung Electronics має намір інвестувати 300 трлн вон ($230 млрд) у будівництво потужностей для виробництва чіпів у наступні 20 років.

Компанія планує до 2042 року побудувати п’ять підприємств у новому кластері, який розташується в передмісті Сеулу. Samsung Electronics розраховує, що підприємства зможуть залучити понад 150 місцевих і зарубіжних чіп-мейкерів.

Влада Південної Кореї має намір інвестувати майже $422 млрд у технологічний сектор країни, повідомляє агентство Bloomberg.

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль, який представив у середу інвестиційний план уряду на період до 2026 року включно, заявив, що влада сфокусується на підтримці виробників чипів, акумуляторів, роботів, електромобілів, дисплеїв, а також біотехнологічних компаній.

План уряду, метою якого є розвиток внутрішніх ланцюжків постачань, передбачає створення технологічних хабів, що об’єднують підприємства з випуску мікросхем, конструкторські бюро, а також постачальників сировинних товарів.

Акції Samsung Electronics подорожчали на 1,4% за підсумками торгів у середу. За останні 12 місяців їх вартість знизилася на 15%.