FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Березень
2023

Росіяни хочуть призвати до участі в мобілізаційних заходах усе чоловіче населення призовного віку в окупованій Луганській області – Маляр

Київ. 22 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На тимчасово окупованій території України російські окупанти продовжують примусові мобілізаційні заходи, зокрема, в населених пунктах Луганської області ворог хоче призвати все чоловіче населення призовного віку, заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

“На тимчасово окупованій території України російські окупанти продовжують примусові мобілізаційні заходи. Зокрема, у н.п. Старобільськ, Щастя, Новоайдар, Нижньотепле, Новопсков Луганської області оголошено черговий етап масштабної військової підготовки російських окупаційних військ із проведенням у цей весняно-літній період мобілізаційних навчань (тренувань). До участі в зазначених мобілізаційних заходах російські окупанти передбачають призвати все місцеве чоловіче населення призовного віку (насамперед тих, хто отримав громадянство РФ і так званої ЛНР)”, – написала Маляр у телеграм-каналі.

Вона зазначила, що окупанти для мотивування потенційних призовників до служби в російських окупаційних військах обіцяють передавати їм примусово відчужене житло громадян України, які вимушено залишили тимчасово окуповану територію.

За інформацією Міноборони, зі свого боку чоловіки, усвідомлюючи перспективу потрапити на фронт після проходження військової підготовки, звільняються з роботи та змінюють місце проживання.

Джерело: t.me/annamaliar/593