FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Квітень
2023

Realme 11 Pro пройшов сертифікацію TENAA з круглим модулем камери

Realme працює над своїм майбутнім пристроєм Realme 11 Pro, який нещодавно пройшов сертифікацію TENAA з номером моделі «RMX3770» у Китаї. Ця сертифікація виявила деякі ключові особливості пристрою, зокрема круглий модуль камери та центрований вигнутий дисплей з отворами.

Згідно з візуалізаціями, опублікованими на сайті TENA, Realme 11 Pro буде оснащено центрованим дисплеєм із перфорацією та вигнутим екраном. Переходячи до задньої частини пристрою, він буде мати круглий модуль камери з датчиком основної камери, розміщеним у центрі, у супроводі двох додаткових лінз з обох боків і світлодіодним спалахом над ними. Дизайн модуля камери відрізняється від попередніх прямокутних модулів камери Realme, додаючи телефону новий унікальний вигляд. Бренд realme також є на задній панелі.

Окрім цього, згідно з витоком даних із Digital Chat Station, очікується, що Realme 11 Pro матиме найновіший чипсет MediaTek Dimensity із підтримкою 5G і, ймовірно, буде випущений у травні 2023 року. Однак жодних додаткових деталей щодо характеристик пристрою не розголошено. ще.

Пристрій також пройшов сертифікацію TKDN і Bluetooth SIG, що свідчить про те, що він підтримуватиме підключення Bluetooth 5.2 і буде доступний в Індонезії.

Realme відома тим, що пропонує багатофункціональні смартфони за доступною ціною, і очікується, що Realme 11 Pro продовжить цю тенденцію. Завдяки найновішому чипсету MediaTek і вигнутому дисплею з перфорацією очікується, що пристрій забезпечить першокласну взаємодію з користувачем. Realme ще офіційно не оголосила дату запуску Realme 11 Pro, але сертифікація TENAA вказує на те, що це може статися найближчим часом.

 

Джерело: https://portaltele.com.ua/equipment/mobile-technology/realme-11-pro-projshov-sertyfikatsiyu-tenaa-z-kruglym-modulem-kamery.html