FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Лютий
2021

Планшет-трансформер Wistron Foldbook оснащений гігантським гнучким дисплеєм

Відома тайванська компанія Wistron, що займається розробкою електронних пристроїв, представила концептуальний комп’ютер під назвою Foldbook, який можна використовувати в різних режимах.

У базовому стані гаджет являє собою планшет, обладнаний гігантським гнучким дисплеєм – з діагоналлю 17 дюймів. Цей екран може складатися навпіл. Передбачені вбудовані динаміки і два порти USB Type-C.

Зігнувши пристрій, можна активувати режим ноутбука. У цьому випадку на нижню половинку гаджета можна закріпити знімну клавіатуру, яка підвищить зручність набору текстів і виконання повсякденних завдань.

Для Foldbook передбачена можливість використання спеціальної док-станції з великим динаміком і набором портів – HDMI, Ethernet, USB Type-A та ін. Встановивши пристрій в цю станцію і розташувавши поруч згадану клавіатуру, можна сформувати аналог моноблочного комп’ютера.

Поки Foldbook існує тільки у вигляді концепту, а тому технічні характеристики незвичайного трансформера не розкриваються. Чи добереться пристрій до комерційного ринку, не ясно.