FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Березень
2024

Підвищення податків з бізнесу призведе до падіння обороноздатності України

Про це заявив перший заступник голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Ярослав Железняк під час конгресу «Реформа системи публічних фінансів – шлях до відновлення України», організованого за підтримки CIPE.

«Ми повністю фінансуємо наше військо тільки за рахунок податків та митних зборів. Це єдине фактично джерело фінансування солдатів в окопі, закупівлі зброї, закупівлі форми, оснащення тощо. Якщо у нас буде менше податків і зборів для нашого війська, це означає, що армія недоотримає гроші. Саме тому важливо підтримувати бізнес», – заявив Ярослав Железняк, повідомляє FinClub.

Без податків будуть негативні наслідки. «Якщо у бізнесу буде погіршуватися ситуація, то це буде означати не тільки економічне погіршення, а й безпекове», – сказав він.

Тому необхідно шукати додаткові кошти. «Потрібно знаходити нові джерела надходжень до державного бюджету. Окрім того, щоб підвищувати податки і робити бізнесу новий головний біль, потрібно покращити адміністрування вже наявних податків», – заявила заступниця голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Ольга Василевська-Смаглюк.

Ярослав Железняк стверджує, що ми дуже мало зробили для бізнесу. За його словами, цього року перше, що ми обов’язково маємо зробити, це перезавантажити митницю, БЕБ, податкову.

«Не фігню, яку подав уряд і намагалися протягнути через парламент, а нормальне перезавантаження», – заявив він.