FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2023

Під страхом звільнення: Samsung заборонила працівникам використовувати ChatGPT

Підрозділ компанії Samsung у Кореї заборонив своїм співробітникам використовувати ШІ ChatGPT та інші генеративні системи. Керівництво навіть погрожує їм звільненням, пишуть журналісти SCMP та Bloomberg.

Видання поділилися інформацією про сенс заборони, а також поширило фрагмент внутрішньої службової записки, у якому керівництво  Samsung звернулося до співробітників. У квітні співробітники завантажили в ChatGPT закритий вихідний код. Мабуть, із цим пов’язана заборона використовувати чат штучного інтелекту.

Наразі не відомо, код якого саме сервісу опинився в розпорядженні ChatGPT, але компанія хоче захистити свою інтелектуальну власність, яка опинилася під загрозою витоку.

«Ми просимо вас ретельно дотримуватися наших рекомендацій з безпеки, невиконання яких може призвести до порушення або компрометації інформації про компанію, що призведе до дисциплінарних стягнень аж до звільнення з роботи», — цитує видання частину службової записки.

Тепер на комп’ютерах, планшетах, телефонах компанії, внутрішніх мережах закритий доступ до ChatGPT. У Samsung, очевидно, не хочуть повністю відмовлятися від штучного інтелекту, тому створюють свій внутрішній аналог ChatGPT. Він допомагатиме перекладати та узагальнювати документи, а також розробляти ПЗ.

 

Джерело: https://itsider.com.ua/pid-strahom-zvilnennya-samsung-zaboronyla-pratsivnykam-vykorystovuvaty-chatgpt/