FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Травень
2021

Офіційно: сервіси Google повертаються на смартфони Honor

Після відділення від Huawei, Honor більше не підпадає під американські санкції. Компанія відновила контракти з ключовими постачальниками чіпсетів для смартфонів, а користувачі з нетерпінням чекають повернення сервісів Google на пристрої компанії. І чекати залишилося зовсім недовго. Схоже, серія Honor 50 ознаменує повернення сервісів Google на смартфони компанії.
Важливо відзначити, що це не чутки і не домисли. Інформація про повернення сервісів Google на смартфони Honor є офіційною і виходить від німецького підрозділу компанії. В одній з гілок на Twitter користувач прямо запитав, чи отримають смартфони компанії на базі чіпсета Snapdragon 778G сервіси Google. Офіційний акаунт німецького представництва Honor відповів на це питання ствердно. З огляду на, що чіпсет Snapdragon 778G, згідно з офіційними даними, на прийдешній Honor 50 чекає повернення сервісів Google вже в наступному місяці.
Нагадаємо, що в п’ятницю Honor офіційно заявила, що запуск серії Honor 50 відбудеться в червні. Передбачається, що в сімейство увійде три смартфона: базовий Honor 50, Honor 50 Pro і Honor 50 Pro +. Перший буде побудований на базі чіпсета Qualcomm Snapdragon 778G, в той час як в двох більш просунутих моделях користувачі очікують побачити флагманський Snapdragon 888. Вчора ми опублікували живі знімки передбачуваного Honor 50 Pro, який позує в жовтому та синьому кольорах, дозволяючи розглянути незвичайний блок потрійних камер з величезним головним об’єктивом.