FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Березень
2023

"Нова пошта" відкрила перше відділення в Литві

Вільнюс. 20 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Група компаній “Нова пошта” запустила перше відділення Nova Post у Вільнюсі, Литва стала другою після Польщі європейською країною, на закордонний ринок якої вийшла група.

“Для нас честь вести бізнес у Литві. Я впевнений, що Nova Post є чим здивувати литовців, і вона стане надійним партнером й опорою для наших майбутніх клієнтів тут”, – зазначив співзасновник “Нової пошти” Володимир Поперешнюк.

За його словами, у травні “Нова пошта” відкриє друге в Литві відділення в Каунасі, а до кінця поточного року вийде також на сусідні ринки Латвії та Естонії.

Уточнюється, що у відкритому відділенні можна відправляти й отримувати з України вантажі вагою до 1 тис. кг. Воно працюватиме щодня, термін доставки – від п’яти робочих днів. Вартість доставки становить: до 2 кг – 300 грн, до 10 кг – 450 грн, до 30 кг – 600 грн, від 31 кг до 1000 кг – 25 грн за 1 кг ваги.

Крім того, згідно з інформацією на сайті “Нової пошти”, відправлення посилки до Литви здійснюється зі стягненням митного платежу і 21% ПДВ, якщо вартість посилки перевищує EUR45. У такому разі доставка можлива лише за адресою одержувача з відповідною доплатою – 100 грн у посилках до 30 кг.

“Якщо оголошена вартість посилки не відповідає реальній вартості, це може призвести до затримки посилки на кордоні, переоцінки та нарахування митних платежів за реальною вартістю відправлення”, – пояснюють у компанії.

Крім того, “Нова пошта” має право відмовити у відправленні посилки, якщо вона містить заборонені речі, зокрема зброю, предмети мистецтва, ювелірні прикраси та ліки. Крім того, зазначили в компанії, заборонено надсилати кілька однакових товарів, оскільки це розглядають як комерційну партію.