FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Квітень
2023

Microsoft Edge передає дані про відвідувані вами сайти до Bing

Щойно Microsoft Edge почав залучати нових користувачів завдяки інтеграції зі штучним інтелектом Bing, він може втратити частину свого потенціалу. Причина в тому, що браузер зіткнувся з проблемою, яка впливає на конфіденційність його користувачів.

Як повідомляє The Verge, браузер Microsoft Edge надсилає повні URL-адреси кожного вебсайту, який ви відвідуєте, на сервери Bing API. Редактори вперше виявили проблему минулого тижня. Схоже, проблема пов’язана з функцією, яка дозволяє користувачам стежити за творцями контенту.

Microsoft вперше представила функцію “відстежувати авторів” ще в січні 2022 року. Однак останнє оновлення Edge призвело до того, що ця функція перестала працювати належним чином. Через оновлення функція “Відстежувати авторів” також була увімкнена за замовчуванням.

Схоже, що метою цієї функції є сповіщення Bing про те, що ви перебуваєте на певному сайті. Але несправність призводить до того, що функція надсилає до Bing кожен домен, який ви відвідуєте.Схоже, що метою цієї функції є сповіщення Bing про те, що ви перебуваєте на певному сайті. Але несправність призводить до того, що функція надсилає до Bing кожен домен, який ви відвідуєте.

Як повідомляється, компанія знає про цю проблему.

Поки компанія не виправить цю помилку, ймовірно, краще використовувати інший браузер. Якщо ви хочете продовжувати користуватися Edge, рекомендуємо зайти в налаштування і вимкнути функцію відстеження авторів.

 

Джерело: https://root-nation.com/ua/news-ua/it-news-ua/ua-microsoft-edge-leaking-sites-to-bing/