FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Квітень
2023

Медична лабораторія CSD LAB відкриває партнерські офіси в прифронтових регіонах України

Медична лабораторія CSD LAB з метою відкриття партнерських лабораторних офісів відкриває такі в прифронтових регіонах України.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в компанії, зокрема, CSD LAB спільно з медичними центрами відкриває лабораторії на їхній базі.

“Відкрили партнерські лабораторні офіси в прифронтових Слов’янську, Краматорську та Костянтинівці (Донецька обл.)”, – уточнили в компанії.

У CSD LAB повідомили, що загалом за період війни компанія відкрила понад 15 лабораторних офісів спільно з партнерами, зокрема три – у Тернополі, відділення в Дніпрі, Хмельницькому, Дрогобичі, Кам’янець-Подільському, Івано-Франківську, Луцьку, Чернівцях, Чорноморську, Слов’янську, Краматорську, Костянтинівці.

До теперішнього часу в мережі працює понад 70 лабораторних офісів і пунктів прийому біоматеріалу по всій Україні.

CSD LAB – одна з провідних лабораторій України, що забезпечує проведення понад 1500 аналізів – від загального аналізу крові до визначення генетичних порушень у пухлині методом NGS. Уже 12 років залишається однією з найбільших патоморфологічних лабораторій у Східній Європі.

CSD LAB об’єднує шість лабораторій: лабораторію патоморфології, цитоморфології, онкогематології, мікробіології, клініко-діагностичну лабораторію та молекулярно-генетичний центр. Щорічно проводить понад 1,5 млн досліджень.

Виробничі потужності та сучасне високотехнологічне обладнання розміщені в Києві та Львові на сумарній площі понад 5 тис. кв. м, а також у Молдові та Грузії.

 

Джерело: https://open4business.com.ua/medychna-laboratoriya-csd-lab-vidkryvaye-partnerski-ofisy-v-pryfrontovyh-regionah-ukrayiny/