FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Березень
2021

Локдаун у Києві: спортклуби закривають, метро і транспорт працюватимуть

Київ не зупинятиме роботу громадського транспорту, проте він працюватиме з суворим дотриманням протиепідемічних норм.

Метро продовжить працювати, а от спортклуби вже закривають.

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні ухвалили, що громадський транспорт курсуватиме з наповненістю не більше 50% місць.

Від сьогодні вирішувати, чи обмежувати роботу транспорту в “червоних зонах”, буде місцева влада. Раніше це робив лише уряд. Таке рішення ухвалив у понеділок Кабінет міністрів.

Тепер рішення щодо обмежень на автотранспорті та залізниці у регіонах “червоної зони” ухвалюватимуть регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у кожній області.

З 20 березня Кабмін офіційно вніс Київ в “червону зону” карантину, обмеження набирають чинності з 23 березня.

Станом на 22 березня Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Сумська, Одеська області та Київ є “червоними зонами” за показниками поширення коронавірусу.

Транспортний колапс

Громадський транспорт у Києві продовжує працювати у звичайному режимі, але з обмеженим числом пасажирів – не більше 50% від посадкових місць.

Раніше в КМДА заявляли, що громадський транспорт повинен працювати з урахуванням карантинних правил і обмежень. На думку першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, зупинка транспорту призведе до колапсу в місті.

В КМДА також повідомили, що обмежуватимуть кількість пасажирів в метро, закриваючи частину дверей. Проте поки що цього не практикували.

“Якщо велика кількість людей в ранкові або вечірні години пік, – частина дверей у вестибюлі станцій буде закриватися, і потік людей буде мінімізуватися”, – зазначив заступник міського голови Володимир Бондаренко.