FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Березень
2021

LG виділить зі свого складу п’ять дочірніх підприємств, щоб зосередитися на електроніці

За повідомленнями джерел мережі, акціонери південнокорейської компанії LG Corp схвалили план, в рамках якого з неї буде виділено п’ять дочірніх підприємств. У компанії вважають, що такий підхід допоможе сконцентруватися на існуючих основних напрямках бізнесу, таких як електроніка і телекомунікаційні послуги.

Нагадаємо, в листопаді минулого року LG оголосила про намір організувати нову холдингову компанію з метою передати їй свої частки в підприємствах LG International Corp, LG Hausys Ltd, Silicon Works Co Ltd, LG MMA Corp і Pantos Logistics Co. Примітно, що цей крок фактично знаменує собою останню реорганізацію в одному із сімейних конгломератів країни, що переходять до нового покоління.

Згідно з наявними даними, план по виділенню п’яти дочірніх компаній схвалили 76,6% акціонерів LG, які були присутні на щорічних зборах, що пройшли у п’ятницю в Південній Кореї. Відзначається, що високого рівня підтримки акціонерів вдалося домогтися, незважаючи на заперечення хедж-фондів і рекомендації довірених осіб щодо плану. Всього щорічні збори відвідали трохи більше 89% акціонерів компанії LG.

Частина акціонерів виступили з критикою щодо затвердженого плану. На їхню думку, він не вирішує деяких питань, пов’язаних з управлінням капіталом і торгівлею акціями компанії з дисконтом до чистої вартості активів.