FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Березень
2023

Консультанти/ки-параюристи/ки в регіонах

Благодійна організація TBpeopleUkraine спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію «Консультанти/ки-параюристи/ки в регіонах» у Волинській, Дніпропетровській (Кривий Ріг), Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернівецькій областях, у рамках проєкту «Адвокація, моніторинг та реагування у боротьбі з ТБ » (напрямок 212М).

Завдання в рамках напрямку:

 • Робота з пацієнтами, що звернулись через мобільний застосунок OneImpactUkraine на рівні свого регіону з питань порушення прав людей, які захворіли на ТБ:
 1. У сфері діагностики та обстеження ТБ (вимагання грошей та неофіційних платежів; висловлювання з боку медичних та соціальних працівників, які принижують гідність людини; відмова у проведенні діагностики ТБ).
 2. У сфері лікування ТБ (безпідставна відмова в оформленні лікарняних листків; безпідставна відмова у видачі препаратів або видача їх з вичерпним терміном придатності; відмова у наданні належної медичної допомоги; розголошення лікарської таємниці; відмова у наданні групи інвалідності за наявних на це підстав; відмова у наданні вичерпної інформації стосовно діагнозу та лікування).
 3. У сфері освіти, працевлаштування (відмова у навчанні та працевлаштуванні або неправомірне звільнення; дискримінація у наданні адміністративних, банківських та інших послуг; відмова у наданні тимчасового прихистку) тощо.
 • Надання загальних та правових консультацій, а саме у напрямку вирішення правових та адміністративних проблем, спрямуванні клієнтів до організацій, які надають медичні та соціальні послуги, у тому числі із забезпечення фізичного супроводу до вищевказаних установ.
 • Допомога у складанні письмових матеріалів (заяв, звернень, скарг).
 • Переадресація звернень, які потребують юридичної допомоги.
 • Забезпечення отримання допомоги у представленні інтересів для вирішення проблемних питань.
 • Відображення кейсів у застосунках OneImpactUkraine та DATACHECK.

Вимоги до кандидатів:

 • зацікавленість у забезпеченні сталості послуг для пацієнтів з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз та членів їх родин;
 • хороші комунікативні навички;
 • обізнаність щодо прав людей з ТБ;
 • професійні компетентності: соціальний працівник / представник спільноти ТБ;
 • достатній рівень володіння MS Office та інформаційними системами типу OneImpact, DataCheck.

Термін виконання робіт: березень – грудень 2023 року.

Перелік документів, які необхідно надати:

 • резюме українською мовою;
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1).
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток про інформацію щодо ставок оплати кандидата за останні три роки (Додаток 2).

Термін подання документів: до 24 березня 2023 року, реєстрація документів завершується о 18.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: [email protected]. У темі листа обов’язково зазначте «Вакансія_Консультант-параюрист в регіонах (212М), область».

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 063 862 33 60 або на ел. адресу [email protected]

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.