FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Лютий
2021

Консалтинг як нова можливість для розвитку та отримання відповідей на актуальні та важливі питання

На початку 2021 року в Україні було запущено сучасну онлайн платформу для компаній та підприємців на якій можна знайти експертів малого та середнього бізнесу з багаторічним досвідом, поспілкуватись з однодумцями та колегами, отримати консультацію, консалтингову, фінансову, технічну підтримку тощо. 

Ініціативу для написання та запуску платформи проявили PATProfi та ITTA (International Transfer Technology Association – ГО “Міжнародна асоціація трансферу технологій”). Цей масштабний проект сприятиме розвитку підприємств і суспільства.

PATProfi.ua – сучасна краудсорсингова онлайн платформа, яка надає можливість отримати відповіді на різноманітні бізнес-питання, які виникають під час роботи. Ви маєте можливість отримати безкоштовні консультації щодо систематизації бізнес процесів, фінансового менеджменту, маркетингу, продажів, юридичної підтримки тощо, поспілкуватись з менторами та досвідченими спеціалістами Вашої галузі. Онлайн платформа дозволить вивести українські підприємства на новий рівень, об’єднає малий та середній бізнес з професійними консалтерами.

Основна мета створення та діяльності платформи – допомогти компаніям вийти на новий рівень розвитку, отримати допомогу від фахівців для розвитку компаній, сформувати культуру ведення бізнесу та підвищити загальний рівень знань у галузі ведення бізнесу. Хочемо зазначити, що платформа буде цікавою будь-якій людині незважаючи на соціальний статус або дотичність до будь-якого бізнесу.

Ви маєте прекрасну можливість долучитись до обговорення проблем сьогодення та можливостей сталого розвитку різноманітних бізнес галузей, науки та сприяти впровадженню сучасних інновацій. Автори ідеї очікують, що в перспективі на платформі буде більше 20 тисяч постійних користувачів.

Платформа працюватиме наступним чином: консалтери, власники бізнесу, стартапери створюють власні кабінети (реєструються) та мають можливість переглядати кейси, ставити запитання тим чи іншим спеціалістам, приймати участь в обговореннях, ділитись власним досвідом. За словами координатора проекту PATProfi.ua Артема Гончаренко представники та власники бізнесу віддають перевагу роботі з окремими досвідченими спеціалістами, а не з компаніями спеціалізація яких є консалтинг. Також було відмічено, що набуваючи членства в ІТТА (ГО “Міжнародна організація трансферу технологій”) учасники отримують певні знижки на послуги, онлайн курси, семінари та вебінари.

Якщо Ви експерт у певній галузі, починаючий або з багаторічним досвідом підприємець, Ви маєте можливість вести активне спілкування, обмінюватися контактами, порадами, ідеями, ділитись власним досвідом.