FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Квітень
2021

Huawei запустила бета-тестування фірмової операційної системи HarmonyOS 2.0

Компанія Huawei почала закрите бета-тестування нової версії своєї операційної системи HarmonyOS 2.0. Про це повідомляє портал Sparrow News, який посилається на повідомлення деяких популярних китайських блогерів платформи Weibo. Останні вказують, що у різних апаратів виробника вже вийшла нова версія прошивки.

Розмір оновлення операційної системи HarmonyOS 2.0 варіюється від 2,87 до 6,20 Гбайт і залежить від моделі пристрою. Повідомляється, що влітку масштаб бета-тесту збільшиться і компанія планує розширити вибірку користувачів, які зможуть завантажити оновлення. Ті ж, хто вже отримав бета-версію прошивки, відзначають, що в ній особливий упор робиться на оновленому дизайні для користувача інтерфейсу, а також на більш плавній роботі анімації. Один з власників смартфона Huawei Mate X2 поділився відео, на якому демонструється плавність зміни робочих екранів в новій версії ОС.

За даними Sparrow News, компанія розширила модельний ряд пристроїв, які отримують оновлення HarmonyOS 2.0 Developer Beta. Були додані смартфони серій Mate X2 і Mate 40, телевізори Huawei Smart Screen S і Huawei Smart Screen S Pro, а також моделі смартфонів P40 і Mate 30, та планшети MatePad Pro.

Тепер повний список пристроїв, на які надходить оновлення, складається з 19 пристроїв: Mate X2, Mate40, Mate40E, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro +, Mate 40 RS Porsche Design, Huawei Smart Screen S, Huawei Smart Screen S Pro, P40, P40 Pro, P40 Pro +, Mate 30 4G, Mate 30 Pro 4G, Mate 30 5G, Mate 30 Pro 5G, Mate 30 RS Porsche Design, Mate 30E Pro 5G, MatePad Pro і MatePad Pro 5G. У майбутньому компанія планує його розширити.

Раніше Huawei заявила, що позиціонує свою HarmonyOS в якості універсальної операційної системи для ери Всеохоплюючого Інтернету (Internet of Everything, IoE). Операційна система буде використовуватися у всіх продуктах компанії, починаючи від розумних годинників і закінчуючи телевізорами.