FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Березень
2023

Гуманітарна безпека на звільнених територіях Харківщини

У межах реалізації Проєкту «Гуманітарна безпека на звільнених територіях Харківщини», за фінансової підтримки Європейського Союзу, благодійна організація «БФ «Майбутнє будуємо разом» допомагає ВПО з деокупованих територій, які тимчасово проживають в шелтерах Харківської області та місцевих мешканців прифоронтових територій, що були в окупації. 

Завдяки Проєкту ВПО, які тимчасово мешкають у комунальному закладі «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради  отримали 133 наборів із гігєнічних засобів та ліків, а 27 дітей забезпечені новими теплими куртками. В деокупованому населеному пункті Руська Лозова Харківської області 200 місцевих мешканців отримали індивідуальні продуктово-гігієнічні набори. 

«Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Це такий специфічний стан душі людини, котрий є близьким до самопожертви. Благодійність є реальною справою – матеріальна чи фінансова допомога, організаційна підтримка, зрештою моральна підтримка абсолютно чужим людям. Ми пишаємося всіма нашими партнерами, всіма небайдужими до людського горя. Вдячні БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», що в цей тяжкий час протягнули нам руку допомоги» – зазначила Булавіна Дар’я, керівниця БО «БФ «Майбутнє будуємо разом».

 

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions (БО «БФ «Майбутнє будуємо разом») і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.