FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Грудень
2020

Гуманістична турбота

Лікарня досліджувала, як технологія BCI застосовується для лікування критичних станів, при підтримці професора Сюй Гуанхуа зі школи машинобудування при Університеті Сіань Цзяотун протягом одного року.
За словами Ванга, дослідження BCI в Сіаньскому університеті Цзяотун є провідним в Китаї.
Досвід допомоги Ухань в боротьбі з COVID-19 надихнув Вана на просування цього клінічного дослідження BCI якомога швидше після його повернення в кінці квітня.
«Як лікарі інтенсивної терапії, ми зазвичай докладаємо більше зусиль до клінічного лікування. Однак спеціального лікування нового коронавірусу не існує. Я більше думав про те, як змусити важких пацієнтів відчувати себе більш розслабленими, зменшити їхню тривогу і депресію і як вести себе далі. Гуманістична турбота», – пояснив Ван.
Він висловив надію, що пацієнти зможуть визначити, де їм незручно після інтубації, і лікарі зможуть надати цілеспрямовану допомогу.
Багато пацієнтів можуть тільки моргнути перед смертю, очевидно, з останніми словами, які вони хочуть залишити своїм сім’ям. Також є надія, що в майбутньому ця технологія допоможе пацієнтам залишити свої останні слова світу.