FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2023

Google показав свій перший складний смартфон Pixel Fold у відеоролику

“Гугл” офіційно підтвердив існування складного смартфона свого виробництва і назвав дату презентації. Дебютний показ першої в історії пошукового техногіганта “розкладачки” відбудеться 10 травня. Про це йдеться в поширених напередодні тизерних роликах.

Подробиці

“Відеозамануха”, що майже не містить подробиць про характеристики новинки, опублікована в “Твіттері” і на “Ютубі”. Проте користувачі змогли побачити пристрій мигцем і переконатися в його існуванні. Детальні відомості буде розкрито наступного тижня під час заходу Google I/O.

У ролику показано, що перший складаний смартфон бренду оснащений вертикальним шарніром, який відкриває пристрій і робить його схожим на планшет, за аналогією із самсунгівським сімейством Galaxy Fold.

Власники новинки можуть користуватися меншим сенсорним екраном під час перебування телефону в закритому стані. Камера на тильній панелі має не настільки зухвалий вигляд, як в інших “розкладачках”.

За наявними даними, Pixel Fold обладнаний дисплеєм 5,8″. При розкритті пристрою діагональ екрана зростає до 7,6″, що робить телефон схожим на планшет. За продуктивність новинки відповідає гугловський чипсет Tensor G2. За запевненнями розробників, надана девайсу шарнірна система є найміцнішою в галузі.

Очікується, що за своє складне “дітище” Google попросить близько $1700. Поява новинки в роздробі очікується найближчими тижнями.

Джерело: https://prostomob.com/uk/146414-google-pokazav-svij-pershyj-skladnyj-smartfon-pixel-fold-u-videorolyku