FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Жовтень
2023

Goldman Sachs хоче розірвати партнерство з Apple через мільярдні збитки

Фінансовий гігант Goldman Sachs планує вийти з ринку споживчого кредитування та розірвати партнерство з деякими брендами, зокрема Apple. Перш за все це зумовлено збитковістю діяльності компанії в цьому секторі

У повідомленні The Wall Street Journal йдеться про те, що кілька високопоставлених керівників Goldman хочуть, щоб компанія відмовилася від продуктів споживчого кредитування — тих, які вона пропонує разом з Apple, а також від кредитної картки General Motors. Остаточного рішення ще не прийнято. Ситуація може прояснитись, коли фінансова компанія відзвітує про свої квартальні прибутки.

Один із керівників багатонаціонального інвестиційного банку взагалі заявив, що шкодує про ухвалене рішення щодо партнерства з Apple.

Споживче кредитування, зокрема такі продукти як Apple Card, можливо, було помилкою для Goldman. Бізнес-підрозділ, який контролює їх та GreenSky (компанія, що працює за принципом BNPL «купи зараз, заплати пізніше», яку Goldman купив минулого року приблизно за $2,2 млрд, а зараз продає зі збитками), втратив мільярди доларів.

За даними AppleInsider, на кожного користувача Apple Card інвестиційний банк витрачав $350, а її збитки за минулий рік сягнули $1,2 млрд.