Недавні записи
- Аналіз цін на овочі та фрукти в Україні у 2025 році 12.01.2025
- Аналіз будівельного ринку України у 2024 році – директор Rauta 10.01.2025
- У 2024 році Китай став найбільшим торговим партнером Сербії 07.01.2025
- Порівняння вартості ведення бізнесу на Балканах: аналіз і ключові висновки 05.01.2025
- Особливості податкової системи Нідерландів – короткий аналіз 28.12.2024
Гіганти соціальних мереж кричать про розпалювання ненависті
Депутати запитали керівників соціальних мереж про роль, яку їх платформи зіграли в недавній події у Вашингтоні, коли натовп увірвався в Конгрес.
Всі заявили, що їм потрібно робити більше для моніторингу екстремістських груп і контенту, такого як теорії змови.
Але ніхто не міг запропонувати радикально нової політики.
Уряд нещодавно встановив нові жорсткі правила того, як компанії, що працюють в соціальних мережах, модерують контент.
Facebook заявив, що з літа минулого року видалив 30 000 сторінок, подій і груп, пов’язаних з так званими «воєнізованими громадськими рухами».
«У нас є цілодобовий операційний центр, де ми шукаємо контент від груп … громадян, які можуть використовувати мову міліції», – сказала віце-президент Facebook з глобального управління політикою Моніка Бікерт.
Вона додала: «У нас були команди, які за кілька тижнів до подій у Вашингтоні були зосереджені на тому, щоб зрозуміти, що планується, і чи може це призвести до насильства. Ми зв’язалися з правоохоронними органами».
Незважаючи на зусилля, в минулому році половина всіх позначених груп прихильників переваги білої раси була присутня на Facebook, згідно із дослідженням, проведеним організацією Tech Transparency Project.
Член парламенту Джуліан Найт, який очолює комітет з цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту, який також уважно вивчає великі технологічні компанії, запитав глобального директора з інформаційної політики Google Дерека Слейтера, що він робить для боротьби з теоріями змови.
Депутати також опитали Twitter про його рішення назавжди заборонити президенту Дональду Трампу цю соціальну мережу.
Главу відділу стратегії державної політики компанії Ніка Піклза запитали, чи не підриває це його наполегливу думку про те, що це платформа, а не видавець.
За його словами, настав час «вийти за рамки» цих дебатів і перейти до розмови про те, чи правильно соціальні мережі застосовують свої власні правила.
На питання, чому компанія заборонила Трампа, але при цьому дозволила іншим політикам «брязкати зброєю» на своїй платформі, Піклз додав: «У цьому і є складність цих проблем, але в цілому модерація контенту не є хорошим способом закликати уряд до відповідальності».
Він додав, що твіти Трампа підбурюють до насильства «в режимі реального часу».
Директор TikTok зі зв’язків з урядом Тео Бертрам сказав, що додаток для потокової передачі відео зіграв меншу роль у заворушеннях у Вашингтоні і прийняв менше заборонених груп.
Але цю точку зору оскаржила Іветт Купер, голова комітету з питань внутрішніх справ.
За її словами Антидифамаційна ліга виявила на платформі значну кількість антисемітського контенту, вивчаючи її минулого літа.