FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Липень
2021

Доступний смартфон з підтримкою 5G

У базі даних Бюро стандартизації Індії (BIS) з’явилася інформація про новий смартфон Samsung, який фігурує під кодовим позначенням SM-A528B/DS.
Мережеві джерела повідомляють, що на комерційний ринок новинка може вийти під ім’ям Galaxy A52s. Мова йде про підготовку доступного апарату з можливістю роботи в мобільних мережах п’ятого покоління (5G).
По всій видимості, новинка успадкує у моделі Galaxy A52 5G дисплей розміром 6,5 дюйма по діагоналі. Дозвіл панелі складе 2400×1080 пікселів (FHD +), частота оновлення – 90 Гц.
Покращення можуть торкнутися систему камер. Нинішній апарат наділений 32-мегапіксельним фронтальним модулем, а також четверним тильним блоком в конфігурації 64 + 12 + 5 + 5 млн пікселів.
Об’єм оперативної пам’яті складе не менше 4 Гбайт, місткість флеш-накопичувача – 128 Гбайт. Апарат отримає симетричний роз’єм USB Type-C і стандартне 3,5-міліметрове гніздо для навушників.
Загальна інформація
Samsung Group – південнокорейська група компаній, один з найбільших чеболів, заснований в 1938 році. На світовому ринку відомий як виробник високотехнологічних компонентів, включаючи повноциклове виробництво інтегральних мікросхем, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо- і відеопристроїв. Головний офіс компанії розташований в Сеулі.