FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Січень
2023

Дефіцит потужності в енергосистемі через похолодання зростає – "Укренерго"

Київ. 25 січня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Споживання електроенергії зростає через похолодання, відповідно зростає і дефіцит потужності, повідомила НЕК "Укренерго".

Згідно з її щоденним оновленням у соцмережах, виробництво електроенергії на електростанціях, що працюють після ракетних і дронових атак російських загарбників, не може повністю покрити споживання.

"До всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють протягом доби", – повідомляється в телеграм-каналі НЕК у середу.

Там укотре попередили, що перевищення лімітів призводить до застосування аварійних відключень.

У компанії також повідомили, що за останню добу через артилерійські обстріли була пошкоджена енергетична інфраструктура в прифронтових районах на півдні та сході. Там, де військові надали дозвіл, тривають ремонтні роботи, зазначила НЕК.

"Укренерго", виробники електроенергії та обленерго постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених атаками ворога", – наголосив системний оператор.

Як повідомлялося з посиланням на операторів, "Укренерго" на середу зберегла денні ліміти областям на рівні вівторка, нічні ліміти підвищено в Полтавській та Дніпропетровській областях. За даними гендиректора YASNO Сергія Коваленка, ліміти у Києві покривають на 65%, на Дніпропетровщині включно з Дніпром на 54%.