FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Травень
2021

Clubhouse офіційно став доступним для Android

Додаток Clubhouse став офіційно доступним для Android. Додаток виглядає аналогічно iOS-версії і працює за тим самим принципом. Для використання сервісу слід отримати запрошення від когось, хто вже використовує сервіс, але є й позитив – користувач може роздати декілька запрошень, тому на даний момент це не проблема.

Clubhouse – це соціальна мережа, яка дозволяє користувачам створювати віртуальні кімнати та спілкуватися з іншими користувачами. Користувачі, які підписані, але не акредитовані, як спікери, можуть виступати лише в ролі слухача. Творець кімнати може давати можливість користувачам ставати спікерами.

Загалом соціальна мережа Clubhouse дає досвід користування, схожий на прослуховування подкастів, але цей формат більш інтерактивний – він живий, причому записи не зберігаються, тому взяти участь у розмові можуть лише ті, хто підключився до неї наживо. Завдяки цьому створюється живе відчуття розмови, яка відбувається прямо зараз.

Нагадаємо, що Clubhouse був вперше презентований, як додаток лише для iOS, і стрімко набрав популярність. Навіть у Twitter додали схожу фішку, яка отримала назву Spaces. Звісно, Twitter зробив цю функцію доступною для кожного, і без системи запрошень, яка є у Clubhouse.