FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Серпень
2021

Цієї осені Apple планує кілька незалежних прем’єр електроніки

У найближчі місяці відбудуться відразу кілька заходів, організованих компанією Apple. Плануються релізи нових iPhone, Apple Watches, нової версії AirPods, нового iPad mini, а також пройшли переробку дизайну MacBook Pro.

За словами відомого журналіста Марка Гурмана (Mark Gurman), перша подія, схоже, відбудеться у вересні – на ній представлять iPhone 13. У минулому році через світову кризу і викликані пандемією виробничі обмеження лінійку iPhone 12 не надали до жовтня. У вересні минулого року замість iPhone дебютували нові Apple Watch, iPad, а також деякі сервіси.

Цього року очікується, що Apple повернеться до старих традицій і представить нові iPhone в наступному місяці. За даними журналіста, виробник має намір додати більше «професійних» налаштувань для камер, будуть використовуватися більш досконалі дисплеї з вирізами менших розмірів для селфі-модулів.

Крім iPhone вендор представить AirPods третього покоління в новому дизайні, оновлені iPad mini з дисплеями більшого розміру, більш тонкими рамками і підвищеною продуктивністю, а також Apple Watch Series 7 з більш «плоскими» і вдосконаленими дисплеями і теж підвищеною продуктивністю.

Що стосується, нових MacBook Pro, Гурман прогнозує, що моделі з Mini-LED дисплеями, оновленим дизайном і чіпсетом Apple M1X представлять до другої річниці анонса 16-дюймового MacBook Pro, вже наявного в продажі і використовує процесор Intel. В останній раз лінійку оновлювали в листопаді 2019 року.

В ході першого заходу в вересні, ймовірно, представлять нові iPhone, Apple Watch і AirPods. iPad і оновлені сервіси прибережуть для другого, а третій, нарешті, буде повністю присвячений «макам» на чіпсетах Apple.