FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Лютий
2021

Ціна на газ повинна бути знижена в три рази – ВО “Батьківщина”

Ініціативу Тимошенко про зниження ціни на газ в три рази підтримали в більшості регіонів України

Як повідомляє сайт ВО “Батьківщина”, понад 400 рад різних рівнів провели позачергові сесії і направили офіційні звернення до уряду з вимогою реально знизити тарифи для населення. Більш того, на місцевому рівні, наполягають на впровадженні ініціативи Юлії Тимошенко щодо направлення на потреби населення газу вітчизняного видобутку і газу з наших підземних сховищ за ціною закупівлі, що знизить вартість кубометра до 3 гривень.

На своєму сайті в Фейсбук Юлія Тимошенко подякувала місцевим депутатам за те, що відгукнулися і підтримали цю важливу, на її погляд, ініціативу.

«Це найпереконливіший доказ того, що люди розуміють – влада їх дурить. Ніякого реального зниження тарифів не відбулося. Українців змушують платити 9 гривень за кубометр газу, ціна якого в дійсності не перевищує 3 гривні », – підкреслила вона, зазначивши, що з цим миритися не буде ні суспільство, ні її команда.

На думку політика, ігноруванням проблеми уряд лише посилює непросту ситуацію і ще більше дратує людей, які відчувають себе кинутими напризволяще.

«Наша фракція на наступному пленарному тижні знову зажадає від парламенту відкласти всі справи і взятися за розгляд законопроекту №4680, який за лічені тижні дозволить знизити ціну на газ втричі. Національні ресурси повинні працювати на людей, а не збагачувати чиновників-корупціонерів »- заявила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, на початку січня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко одна з перших відреагувала на тарифні протести, які відбулися по всій країні. На своїй офіційній сторінці в Фейсбук, вона запропонувала швидкий і ефективний план подолання кризи, а також звернулася до місцевих депутатів від «Батьківщини» і всіх небайдужих сил вимагати від центральної влади негайного зниження ціни на газ.

У той же час, на законодавчому рівні тарифну кризу покликаний подолати розроблений «Батьківщиною» спеціальний законопроект 4680, який передбачає зниження ціни на газ в три рази. У ньому пропонується спрямувати на потреби домогосподарств дешевий газ українського видобутку. Імпортний газ, закачаний в сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за ціною закупівлі, враховуючи тільки витрати на його транспортування й зберігання.

Крім того, лідер партії «Батьківщина» звернулася з депутатським запитом до прем’єр-міністра, в якому вимагає надати інформацію щодо обсягів закачаного в підземні сховища газу і ціну його закупівлі, і тим самим довести, що влада не мала жодних підстав для збільшення тарифів.

Автор – Олена Котляр