FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Лютий
2023

Чиновник Міноборони Олександр Лієв нібито має російський паспорт. Сам Лієв це спростовує – ЗМІ

(додано останній абзац)

Київ. 2 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Тимчасовий виконувач обов’язків керівника департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України Олександр Лієв нібито має російський паспорт, повідомляє видання "Українська правда" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

"Згідно з наданим "УП" фото, нібито російський паспорт Лієва був виданий у 2019 році. Крім того, там зазначено, що він народився в Москві, хоча насправді Лієв там не народився", – йдеться у повідомленні.

Водночас у ньому наголошується, що самого Лієва "шокувала інформація про нібито російське громадянство в нього".

"Він вважає, що весь негатив і шквал громадської критики, з яким він стикнувся, вплине на його роботу та загальмує процеси, якими він займається у міністерстві", – повідомляють журналісти.

"Це повний треш. У мене нема і не було ніколи ніякого іншого громадянства, крім українського. Я не подавався на громадянство іншої країни. Коли окупували Крим, там справді роздавали людям російське громадянство без згоди, але на той час я вже давно працював на "Суспільному", – цитує видання слова самого Лієва.

Водночас у коментарях до повідомлення журналіста "УП" Михайла Ткача про нібито російський паспорт Лієва кілька людей, які його знають, написали, що на фото нібито паспорта зображений не він.

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2023/02/2/7387667/