FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Березень
2023

Через власне безсилля окупанти ведуть боротьбу з цивільним населенням – Генштаб ЗСУ

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти ведуть боротьбу з цивільним населенням на тимчасово захопленій території України через власні невдачі на полі бою, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в середу.

Зазначається, що після ефективного вогневого ураження 12-13 березня районів зосередження противника, і, як наслідок, великих втрат, загарбники посилюють режимні заходи в окремих населених пунктах Херсонської області.

“Російські окупанти, як правило, переміщуються на цивільних автомобілях, відібраних у місцевих жителів. Також відмічено 14 березня рух колони окупантів у бік Криму, разом із награбованим майном”, – ідеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що в іншому населеному пункті Херсонщини противник проводить контрдиверсійні заходи. “Виправдовуючи свої дії, звинувачують жителів села у вбивстві російського військового, тіло якого було знайдено”, – підсумували в Генштабі.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02JWYwkfVD7zMgRMv6RUPCYPJd7AR3aqZJuTb8vzasRA4ArCGpeXLma1xS666RKSRXl