FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Січень
2021

CES 2021: концепт ігрового крісла і розумної маски від Razer

Razer показала на CES крісло з вбудованим дисплеєм і розумну маску, але їх вихід на ринок під питанням.

В рамках виставки CES 2021 компанія Razer показала захисну маску для обличчя і крісло для геймера з 60-дюймовим OLED-дисплеєм. Razer стверджує, що створила найрозумнішу маску Project Hazel на основі захисного респіратора рівня №95.

Маска володіє активною вентиляцією і потік повітря можна відрегулювати. У Project Hazel є УФ-автостерилізатор і окремий футляр з підтримкою бездротової зарядки. Фільтри і вентилятори змінні. Але головна фішка «розумної маски» – світлодіодне підсвічування, яке автоматично активується в темряві.

Project Hazel виготовлена з водонепроникного і стійкого до подряпин переробленого пластику. Він прозорий, що дозволяє бачити губи і міміку, а також запропонували вбудований мікрофон, що дозволяє чітко чути того, хто дотримується «маскового режиму». На даний момент Project Hazel лише концепт і немає впевненості, що він коли-небудь стане комерційним продуктом. Але сама задумка оригінальна і ефектна.

Для цінителів ігор було представлено концептуальне крісло Project Brooklyn, фішкою якого став вигнутий OLED-дисплей. Його можна скласти в спинку крісла всього одним натисканням на кнопку. Ще одна особливість крісла – підлокітники, які можна трансформувати в подобу ігрового столика для мишки або клавіатури.

Для більшого занурення в ігровий процес, Project Brooklyn володіє зворотним тактильним зв’язком і вібрує, наприклад, коли герой приземлиться після стрибка або зануриться в воду. Тут також не обійшлося без RGB-підсвічування по периметру шкіряних подушок сидіння і опорної ніжки.