FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Cadillac продемонструвала зовнішність передсерійної версії електромобіля Lyriq

Корпорація GM має намір перетворити марку Cadillac на локомотив електрифікації, оскільки перший електричний кросовер Lyriq почне поставлятися вже в другому кварталі наступного року, а нові моделі з ДВС цієї марки перестануть з’являтися з того ж моменту, хоча повністю від цього виду силової установки компанія відмовиться лише в 2030 році. Зараз Lyriq вже пройшов 80% процесу сертифікації та доведення перед початком серійного виробництва.

Слід нагадати, що першим на ринок вийде задньопривідна версія Cadillac Lyriq з тяговою батареєю сімейства Ultium ємністю 100 кВт/год. За підрахунками виробника цього вистачить приблизно на 480 км пробігу без підзарядки. Передбачено вбудований зарядний пристрій потужністю 192 кВт, а на стаціонарних зарядних станціях запас ходу можна буде поповнювати від джерел живлення потужністю 190 кВт. У США базовий варіант кросовера коштуватиме $59 990, згодом з’явиться версія з приводом на обидві осі.

До речі, фахівці Cadillac особливо пишаються пропорційним розважуванням 50/50 та наявністю багатоважільного переднього підвісу, що забезпечує вишукану керованість при збереженні плавності ходу. Випущений автовиробником короткий відеоролик демонструє фрагменти випробувань передсерійного прототипу кросовера Lyriq як на стенді, що імітує проїзд нерівностей, так і на реальних трасах у різну пору року.

На цьому етапі інженери зосереджені на налаштуванні систем електромобіля, які впливають на його сприйняття потенційними клієнтами. Скільки всього машин буде випущено наступного року, Cadillac не уточнює, але з неофіційних джерел відомо, що вся партія була розподілена за попередніми замовленнями за 19 хвилин. Платформа Ultium у рамках співпраці GM з японською компанією Honda буде доступна і електричним кросоверам останньої з марок, які будуть вироблятися у США з 2024 року.