FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Квітень
2021

Біткоін встановив новий рекорд вартості – курс злетів вище $63 тисяч

Курс біткоїна в черговий раз побив свій історичний максимум. Ціна першої криптовалюти за добу зросла на 3,4%, перевищивши $63 тисячі. Про це свідчать дані біржі Coindesk.
Остання хвиля зростання почалася 8 квітня. За п’ять днів вартість криптовалюти зросла більш, ніж на $7 тисяч. Як зазначає РБК, ціна біткоїну росте на тлі наближення розміщення акцій криптовалютної біржі Coinbase. Розміщення цінних паперів заплановане на 14 квітня.
Coinbase стане першою в історії публічною криптобіржею. Перед розміщенням акцій компанія опублікувала фінансовий звіт за перший квартал 2021 року. Згідно з документами, дохід за квартал склав $1,8 мільярда, а прибуток – близько $800 мільйонів. При цьому, за 2020 рік платформа заробила всього $322 мільйонів.
Зауважимо, що раніше біткоїн вже долав позначку в $60 тис. В середині березня, але потім досить значно опустився – аж до $51 тис. На момент написання даної замітки, як видно на графіку вище, біткоін також опустився в порівнянні зі своїм максимумом, досягнутим кілька годин тому.