FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Червень
2021

ASUS випустила ігрову локшину швидкого приготування під брендом ROG

Компанія ASUS несподівано вийшла на зовсім новий для себе ринок – локшини швидкого приготування. Популярний ігровий бренд ASUS Republic of Gamers (ROG), а також його віртуальних героїв, регулярно які у рекламних відео та матеріалах для азіатського ринку, тепер можна знайти на упаковках локшини зі смаком курки та яловичини.

Віртуальні герої, які використовуються в рекламних матеріалах ігрових продуктів бренду ROG, вельми впізнавані в Азії, так що новинка має всі шанси на успіх. Випуском самої локшини займеться продуктова компанія Taiwan TTL. Поки невідомо, як виробники мають намір логічно зв’язати ігровий бренд ROG і їжу. Можна припустити, що новинка буде позиціонуватися як геймерська. Адже локшина швидкого приготування, яку можна довести до готовності буквально за три хвилини, є чи не основною їжею захоплених геймерів по всій Азії і далеко за її межами.

Компанія Taiwan TTL випускає і спиртні напої, тому не виключено, що ігровий процес стане не настільки інтенсивним, але більш розслаблюючим в разі, якщо співпраця з ASUS зайде ще далі. Відомо, що фанати продуктів швидкого приготування і товарів під брендом ROG зможуть купувати запаси брендованої ROG-локшини і у великих упаковках вагою 2,4 кг, яких вистачить на довго.