FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Травень
2023

Apple готується до масового виробництва iPhone 15

Багато шанувальників очікують виходу iPhone 15, Foxconn, найбільший у світі завод зі складання смартфонів, готується до масового виробництва. Щоб забезпечити достатню кількість працівників для задоволення попиту, компанія оголосила, що активно набирає нових співробітників і збільшує бонуси для тих, хто вже працює.

Починаючи з 29 травня, нові співробітники можуть розраховувати на отримання ще більших премій, ніж раніше. Згідно з офіційними даними з Чженчжоу, максимальна премія для нових співробітників становитиме близько $500 на людину. Це значне збільшення порівняно з попереднім тижнем, коли максимальний бонус становив $425.

Крім збільшення бонусів, погодинна заробітна плата для працівників також буде збільшена на 2 юані (близько $0,31) на годину. Максимальна погодинна заробітна плата становитиме 22 юані (близько $3,1) на годину.

Що стосується самого iPhone 15, очікується, що лінійка включатиме чотири моделі. iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro і 15 Pro Max. Усі вони отримають Dynamic Island, роз’єм USB-C і процесор A17.

Однак перископічна камера з 6-кратним оптичним зумом буде доступна тільки в iPhone 15 Pro Max. Ця просунута функція напевно сподобається як любителям фотографії, так і професіоналам.

Згідно з чутками, пристрій буде оснащено сенсором Sony IMX903 з оптичним форматом 1/1,14 дюйма. Якщо це правда, то це буде значним оновленням камери, і ще більше зміцнить позиції Apple як лідера на ринку смартфонів.

На закінчення можна сказати, що iPhone 15 стане одним з найбільш очікуваних смартфонів року. Оскільки Foxconn нарощує обсяги виробництва і збільшує бонуси для робітників, все готово для успішного запуску.

Джерело: https://itechua.com/smartphones/219374