Недавні записи
- Особливості податкової системи Нідерландів – короткий аналіз 28.12.2024
- Особливості податкової системи Франції на кінець 2024 року – стислий аналіз 28.12.2024
- Ціни на квартири в Сербії у 2025 році: нові реалії та перспективи 28.12.2024
- Реалізація урядового експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя 19.12.2024
- Огляд-прогноз курсу гривні щодо ключових валют від аналітиків КИТ Group 16.12.2024
Соціальне підприємництво: можливості для волонтерських центрів
Крайні дослідження стану благодійності в Україні показали, що кількість волонтерів і волонтерок збільшилася у 6 разів після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Волонтерські рухи об’єднують соціально-активних людей і швидко реагують на зовнішні виклики. Як в Україні, так і на Кіровоградщині зокрема, діє чимало волонтерських центрів, які розгорнули виробничі цехи.
Цей потенціал волонтерських центрів цілком може трансформуватися у проєкти з підприємницькою складовою. Це стане можливим, якщо вже сьогодні громадські активісти та волонтери запровадять роботу у форматі соціальних підприємств.
Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” запрошує представників / представниць волонтерських центрів зануритися в тему соціального підприємництва, що є успішною практикою у світі і поки що малопоширеною в Україні.
Під час онлайн-навчання, що відбудеться 28 вересня, ви дізнаєтеся про:
- Практики соціального підприємництва
- Користь соціального підприємництва для волонтерських центрів
- Особливості запровадження соціального підприємства на базі волонтерського центру
- Конкретні кроки, що необхідно зробити для створення соціального підприємства
Час проведення онлайн-заходу: 11.00 – 12.30
Для участі в заході, будь ласка, зареєструйтеся за анкетою.
Тренерка заходу – Аліна Бочарнікова, координаторка з розвитку соціального підприємництва у Future Development Agency, сертифікована тренерка та консультантка з соціального підприємництва.
Протягом останніх 5 років консультує та супроводжує запуск соціальних стартапів. Пройшла навчання на відповідність стандарту ISO 20700:2017 Керівництво з менеджмент-консалтингу і атестована Всесвітньою організацією CMC-Global. Розробляє освітні програми та проводить навчання соціальних підприємців, працює над розвитком екосистеми соціального підприємництва в Україні. Авторка посібника “SimpleSE: про соціальне підприємництво – просто”.
Захід відбувається в рамках Програми підтримки волонтерів Кіровоградщини, що втілюється в межах проєкту «Соціальне замовлення Кіровоградщини», який реалізує КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансовій підтримці National Endowment for Democracy.